PROJEKTY DLA PRODUCENTA CZAPEK

przez admin

Firma Loman od 30 lat produkuje czapki z wyselekcjonowanych materiałów, a swoją pracownię ma w Bielsku-Białej.

W 2020 roku właściciele firmy zdecydowali się podjąć wyzwanie wystawienia swoich stoisk na największych targach odzieżowych w Europie.

Poproszono mnie o zaprojektowanie kilku materiałów na stoisko, które ułatwią pracę dziewczynom promującym markę.

W ten sposób powstał roll-up, teczka ofertowa i wizytówka dla handlowca do rynków międzynarodowych.

Najciekawszym elementem pracy była teczka. Producent chciał, aby nie pokazywała ona gotowych zdjęć z produktami, ale żeby wskazywała jasno, że Loman jest producentem, nie dystrybutorem. Jednocześnie zależało nam, aby uniknąć typowego dla producentów produktów wełnianych wizerunku surowej szpulki wełny.

Tutaj przypomniałam sobie, że najciekawszym elementem takich pracowni są (przynajmniej dla mnie) projekty ubrań, które następnie trafiają do produkcji. Poprosiłam właściciela o dostarczenie skanów wzorów czapek, prawdziwych, autentycznych, “podkradzionych” projektantom.

W tej właśnie, autentycznej formie, trafiły one na teczkę ofertową. I w ten sposób stworzyliśmy teczkę, która na pewno wskazuje, że mamy do czynienia z producentem, jest oryginalna i autentyczna!

Teczkę wyprodukowaliśmy z zastosowaniem ultra miękkiej i matowej folii soft touch, której gładkiego efektu jestem wielkim fanem 🙂