MENU DLA RESTAURACJI MAK RZEPIN

przez admin

Restauracja Mak Rzepin to starsza siostra restauracji ze Świebodzina, która jako pierwsza zgłosiła się do mnie z potrzebą stworzenia pięknego, nowoczesnego menu. Jak to już bywa w rodzeństwie, jedna pozazdrościła drugiej i tak powstało kolejne dzieło w postaci karty menu.

Mariusz, właściciel lokalu, preferuje inne kolory i barwy, niż jego brat Piotr. Chciał jaśniejsze tło i bardziej przejrzyste opisy.

Tak jak w przypadku Piotra i tutaj rekomendowałam porządną sesję zdjęciową, której efekty można wykorzystać w tak wielu kanałach, że na pewno inwestycja się zwróci. Szybko zorganizowaliśmy fotografa Mateusza i dwa dni później przeszłam do prac. Przy okazji kupiłam mrożone pierogi lepione przez kucharzy restauracji i mogę powiedzieć, że są najlepsze, jakie jadłam w ŻYCIU!

W MAK Rzepin uraczymy się pyszną pizzą, ale jednak tutaj pierwsze skrzypce grają zdecydowanie popisy Szefa Kuchni, który jest jedną z tych osób, które są na właściwym miejscu 🙂 Szef doskonale łączy smaki, dba o świeżość dostaw, gotuje kuchnię tradycyjną, ale z wykorzystaniem nowoczesnych półproduktów.

Aby menu restauracji MAK w Rzepinie było spójne wizualnie z menu ze Świebodzina, wykorzystałam podobny układ oraz tę samą główną czcionkę.

Właściciel restauracji zdecydował się na wydruk tekturowego etui z grubymi koszulkami na śrubach, a środek będzie wydrukowany w formacie A4 i wkładany do środka. Inwestycja jest dość spora, ale pozwoli na częste zmiany w menu bez ponoszenia wysokich kosztów druku.