PROJEKT I PRODUKCJA MENU DLA RESTAURACJI

przez admin

Dzięki poleceniom skontaktował się ze mną Piotr, właściciel restauracji ze Świebodzina. Piotr chciał nadać materiałom swojej restauracji szyku, świeżości i nowoczesności. Ponieważ właściciel knajpy lubi się wyróżniać, mieć porządne materiały i chciał być oryginalny, udało mi się dość szybko namówić go na profesjonalną sesję zdjęciową jego potraw.

Był to strzał w dziesiątkę. Lokalny fotograf kulinarny okazał się niezwykłym profesjonalistą, a dania restauracji zostały pięknie przygotowane i wystylizowane.

Po krótkiej obróbce zdjęć przeszłam do działań.

Kuchnia restauracji jest dość rozległa, bowiem kucharze robią pyszną pizzę, makarony, pierogi, które robią wrażenie na gościach. Dzięki długim rodzinnym tradycjom restauracja ma sprawdzone receptury na wiele dań. Chciałam pokazać spektrum menu w taki sposób, żeby żadne z przedstawionych dań nie zostało “zaniedbane”, gdyż jak pewnie wiecie, mało restauracji z dużą ilością propozycji traktowanych jest “na poważnie”

Przekaz miał być jeden – jest pysznie i świeżo. “Pysznie” załatwiły zdjęcia wykonane przez Mateusza Siutę ;). “Świeżo” udało się osiągnąć dzięki drobnym dodatkom – listkom bazylii, papryce, ząbkom czosnku czy pomidorkom koktajlowym, które przewijały się w wolnych przestrzeniach na projekcie.

Karty wydrukowaliśmy na papierze 250 mg z zastosowaniem folii matowej.

Jaki efekt? Klienci chętniej zamawiają dania inne niż pizza – a na właśnie taki efekt liczył Piotr!

Współpraca była tak zachęcająca i inspirująca, że od razu rozpoczęliśmy kolejne realizacje, o których napiszę w kolejnych wpisach:).