GADŻETY DLA SALONU BMW

przez admin

Bardzo często podarowanie ładnego gadżetu swojemu klientowi potrzegane jest jako elegancki gest. Gadżetów na polskim rynku jest całe mnóstwo, dopasowanych do każdego rodzaju biznesu.

Wszyscy prześcigają się w ich oryginalności, funkcjonalności i wyglądzie z zachowaniem dobrej ceny.

Właściciel salonu BMW Pawelec postawił przede wszystkim na oryginalność – w pełni zaprojektowałam kominy, korzystając z haseł reklamowych grup produktowych motocykli BMW, logo salonu, oraz narysowałam zarysy motocykli – w końcu klimat motocyklowy zobowiązuje 🙂 Całość została nadrukowana na wysokojakościowej dzianinie z jonami srebra, które pozwalają kominowi, pomimo sporej eksploatacji, nie przyjmować bakterii, które najczęściej odpowiadają za nieprzyjemny zapach. Zamysł był prosty – ma być ładny a logo salonu ma być widoczne.

Kolejna realizacja to breloki. Pojawiło się hasło – chcemy breloki, ale takie, jakich nie ma nikt inny. Poszperałam w internecie i tak oto pojawiła się myśl – gumowe breloki! W branży motocyklowej bardzo popularne są breloki materiałowe, ale każdy takie breloki już ma. Gumowych – nie ma nikt! Wykorzystałam stworzoną wcześniej grafikę do stworzenia całego breloka od postaw. Aby brelok nie rysował lakieru motocykla, zamiast klasycznego zapięcia widocznego na wizualizacji, wybraliśmy wygodny i estetyczny sznureczek.

Wszystkie rodzaje zapięć zostały przetestowane przed podjęciem decyzji przez zamawiającego.

Kolejna szybka realizacja to leżaki z logo. Tutaj postawiliśmy na prostotę i klasę, żeby leżaki miały zastosowanie zarówno na eleganckich eventach samochodowych, jak i zewnętrznych, luźnych imprezach motocyklowych.

To nie koniec potrzeb dealera, reszta ciekawych inwestycji w toku. Oby służyły dzielnie i niosły prosty przekaz – BMW Pawelec dba o swoich klientów 🙂