PROJEKT NAKLEJKI WIZERUNKOWEJ

przez admin

Motocyklista jest osobą, która podczas jazdy musi zwracać uwagę na więcej szczegółów, niż kierowca samochodu. Auto bowiem wybacza więcej błędów w prowadzeniu, niż jednoślad.

Jako zapalona motocyklistka, żyjąca od kilku lat w motocyklowym świecie, uważam, że warto rozpowszechniać kulturę jazdy w której motocykliści są naturalną częścią transportowego systemu. Od kilku lat w Polsce można zauważyć już część zachowań kierowców aut, które ułatwiają motocyklistom poruszanie się, a obu stronom uprzyjemnia jazdę do celu.

Można także na części samochodów zauważyć naklejki, których celem jest uświadamianie innych kierowców, że warto obserwować otoczenie samochodów w lusterkach, bo czasem motocyklistę widać w ostatniej chwili.

Niestety często te naklejki są nieładne i krzykliwe. Jestem estetką z natury i stwierdziłam, że taka naklejka musi “wyglądać” 🙂

Wzięłam się za projekt naklejki dla biura podróży motocyklowych BMW PNT. Chciałam, żeby zawierała kultowego już GSa, oficjalną czcionkę BMW oraz barwy, które nie będą zbyt krzykliwe i będą pasować do nowoczesnych i pięknych samochodów, jakimi jeżdżą klienci biura.

Tego typu projekty, chociaż to “tylko” naklejka, wymagają naprawdę dużo pracy! Ale udało się – projekt jest już gotowy, jeszcze tylko wydruki próbne i naklejki będą drukowane.

Mam nadzieję, że uratują życie i zdrowie niejednemu motocykliście 🙂