Usługi

Masz działalność, chcesz sprzedać swój produkt lub usługę , ale w Twojej opinii nie potrzebujesz w marketing inwestować całego etatu – wybierz rozwiązanie dopasowane do Twojego biznesu. Którego trybika potrzebujesz? 🙂

W biznesie i komunikacji nie ma reguł i schematów! Jest kreatywność i ciężka praca, żeby stworzyć z działań marketingowych trybik dopasowany do struktury maszyny, jaką jest każde przedsiębiorstwo. Dopiero wtedy cechuje go skuteczność. Skontaktuj się ze mną, pogadajmy i dopasujmy moje umiejętności do Twoich potrzeb. 

Identyfikacja wizualna

Jak Cię widzą… no właśnie. Wychodzisz z założenia, że wszystkie materiały wychodzące z Twojego biura powinny być spójne? Ja też! Chętnie stworzą identyfikację szytą na miarę potrzeb Twojego biznesu. Od wizytówki po billboard. Od kartonu po TIRa. Tak możemy zbudować rozpoznawalność Twojej marki.

Materiały drukowane

Katalogi, ulotki, broszury, wizytówki - niby drobnostka, ale bez nich nie wyobrażamy sobie sprzedaży. Starannie zaprojektowane i dystrybuowane w odpowiednim miejscu i czasie potrafią zdziałać sprzedażowe cuda. Do wykonania dobrego projektu potrzebuję jedynie Twojego logo i krótkiej rozmowy przez telefon, żeby rozpoznać Twoje potrzeby. W ręce dostaniesz gotowy produkt.

Reklama w Google

W zależności od tego czym się zajmujesz Google oferuje dopasowany do każdej działalności typ reklamy. Jedno jest pewne - jeżeli chcesz być widoczny, chcesz pozyskać nowych klientów, pokazać produkt lub zachęcić do skorzystania z usługi - zainwestuj w reklamę w Google. Ja Ci w tym pomogę.

Facebook

Nie wyobrażamy sobie bez niego funkcjonowania w żadnej działalności. Dla wszystkich jest to miejsce wirtualnych spotkań, dyskusji i dzielenia się codziennością. Dla przedsiębiorców - furtka do klientów. Wypróbowałeś już moc tego narzędzia? Efekty mogą Cię zaskoczyć! Mogę być do Twojej dyspozycji zarówno przy prowadzeniu fanpage, jak i projektowaniu i prowadzeniu kampanii reklamowych.

Merchandising

Jeśli ktoś nie wie, gdzie jesteśmy i co oferujemy, to do nas nie trafi. Materiały POS i sztuka ekspozycji podnoszą jakość Twojej komunikacji z klientami w miejscu sprzedaży. Ważne żeby były dobrze zaprojektowane, umieszczone w dobrym miejscu i zawierały obietnicę, którą potrafisz spełnić. Pomogę Ci ująć tę obietnicę w słowach, ładnie ubrać ją w grafikę i wyprodukować.

Strona www

Intuicyjnie, przyjemnie dla oka i zawierając dokładnie tyle informacji, by zaintrygować odbiorcę - tak moim zdaniem powinna wyglądać strona internetowa, której zadaniem jest sprzedaż. Jeżeli też tak uważasz, to jestem pewna, że wspólnie stworzymy witrynę, która przekona Twoich klientów do kontaktu z Twoją firmą.

Eventy

Każde wydarzenie, które wyprodukuję, jest moim absolutnym powodem do dumy. Skala nie ma znaczenia, posiadam doświadczenia na każdym tle - od wigilii firmowych po wydarzenia dla kilku tysięcy uczestników. Jeżeli chcesz, zrobię event dla Ciebie. Jeżeli chciałbyś zrobić coś ciekawego, ale nie masz pomysłu - ja mam ich pewnie już kilka. To moja pasja i w produkcję imprez angażuję się stuprocentowo.

Copywriting

Komunikację pisaną ciężko okiełznać, ale jest wdzięczna. Słowo pisane we wszelkich materiałach ma najważniejszą funkcję - przekazania informacji w sposób zrozumiały dla odbiorcy. Ja piszę teksty dla Ciebie do wszystkich materiałów (o ile moja znajomość branży na to pozwala). W cenie. Bo chcę, żebyś był zadowolony z efektu.

Pracowałam dla marek