STRONA WWW DLA STOMATOLOGII

przez admin

Naszym kolejnym wyzwaniem okazało się wykonanie strony www dla nowopowstałego, poznańskiego gabinetu stomatologicznego RimDent.
Strona należy do witryn typowo informacyjnych, zawierających w sobie wszystko, co potencjalny pacjent chciałby wiedzieć przed wybraniem usług danego stomatologa.

Przejrzystość cen na stronach www w branży stomatologicznej to w naszej opinii bardzo ważny aspekt strony www każdego gabinetu.

Strona składa się z kilku podstron, na których znajdziemy informacje o pracownikach gabinetu, o usługach dostępnych w tym miejscu, oraz cennik, który w przypadku usług stomatologicznych jest bardzo ważną częścią przekazu na stronie www.

Cennik wykonaliśmy z wykorzystaniem zakładek, dzięki czemu jest przejrzysty i estetyczny.

Stomatolodzy bardzo cenią sobie opinie portalu znanylekarz.pl, poproszono nas więc o umieszczenie kafelki pobierającej aktualne dane dotyczące opinii pacjentów. Znajduje się ona w stopce strony oraz w zakładce “Kontakt”.

Aby ułatwić pacjentom zlokalizowanie gabinetu, jego adres znajdujący się w stopce, oraz górnym pasku nagłówka został podlinkowany i po kliknięciu użytkownik strony zostaje przeniesiony do Map Google, gdzie może sprawdzić dojazd do gabinetu z miejsca zamieszkania lub aktualnego pobytu.

Stomatolodzy niezwykle cenią porządek i estetykę strony www. Całość umieściliśmy na białym tle, z akcentami morskimi, które spotkamy zarówno w logo kliniki, jak i w jej wnętrzach. Wybraliśmy techniczną, prostą czcionkę oraz kilka estetycznych rozwiązań, dzięki którym strona jest przejrzysta i przyjemna w odbiorze.

Dziękujemy za wybór Agencji Trybik!

Zapraszamy na www.rimdent.pl oraz do samego gabinetu 🙂