STRONA WWW DLA M3 SALON

przez admin

Takiego poziomu zrozumienia i wspólnej chemii życzę każdemu!
Współpraca z właścicielami salonu M3 okazała się przyjemnością.
Salon M3 to miejsce, w którym możesz wyposażyć swój dom w podłogi, okna drzwi, bramy garażowe, klimatyzację, panele i jeszcze inne ciekawe rzeczy, o istnieniu których nie miałam pojęcia, a okazują się piękne i funkcjonalne!

Salony M3 mieszczą się w Szamotułach i Mrowinie, a kontakt do mnie właściciele dostali z polecenia. Potrzebowali na szybko stworzyć stronę www.

Oczywiście całość prac rozpoczęłam od wywiadu – z tego typu branżą nie miałam jeszcze przyjemności, a wiedza o profilu odbiorcy strony jest zawsze kluczowa przy tworzeniu stron www.

Jak się okazuje, tego typu branża ma trzy, bardzo odmienne grupy odbiorców:

  1. Młode osoby, budujące domy lub kupujące domy w stanie deweloperskim
  2. Osoby w średnim wieku, które decydują się na remont generalny domu
  3. Osoby starsze inwestujące w dodatkowy komfort swojego domu lub mieszkania

Taki rozstrzał zmotywował mnie do analizy wielu innych stron o podobnej tematyce. Wyciągnęłyśmy z właścicielką trzy najważniejsze wnioski:

  1. Dla grupy odbiorców powyżej 50 r.ż. strona musi być niezwykle przejrzysta i intuicyjna.
  2. Aby jednak nie było zbyt drętwo dla młodszej klienteli, wzbogaciliśmy ją w ikonografię oraz delikatne elementy animacyjne.
  3. Ze względu na panującą pandemię, najlepiej, gdy na stronie www klient będzie mógł otrzymać komplet informacji o produkcie, dlatego muszą być na niej zawarte katalogi wszystkich producentów, których produkty sprzedaje M3 Salon.

Stworzenie strony i naładowanie jej treścią zajęło nam półtora tygodnia.

Nam efekt podoba się bardzo, jest świeżo, czysto i przyjemnie, a wiemy, że trochę przyjemności przyda się każdemu, kto planuje remont 😀

To jedna ze stron, pod których podpisujemy się z dumą. Zobaczcie, co pięknego możecie dostać w Szamotułach i Mrowinie na www.m3salon.pl